Reklama na Naszych Pojazdach

Dotarcie z przekazem reklamowym do centrum Warszawy jest trudne i kosztowne. Miejsca ekspozycji reklam (bilbordy, słupy ogłoszeniowe, panele elektroniczne) zakontraktowane są na klika miesięcy do przodu. Jednak nasze riksze wjeżdżają wszędzie, zwracają uwagę tysięcy par oczu każdego dnia. Czytelny przekaz jaki umieścimy na burcie każdej z nich – to dla ciebie szansa dotarcia do klientów tam, gdzie nikogo nie wpuszczają.

Reklama Podstawowa

350 PLN MIESIĄC EKSPOZYCJI

Reklama Regularna

1100 PLN 3 MIESIĄCE

Oferta Premium

8999 PLN Od stycznia do grudnia

r5

WARUNKI I ZASADY PUBLIKACJI REKLAM

  • Na burtach naszych pojazdów umieszczamy wszelkie reklamy zgodne ze zdrowym rozsądkiem, z wyjątkiem tych mogących naruszać w sposób oczywisty dobra osobiste lub inne prawa osób trzecich.
  • Jakkolwiek zastrzegamy, że zleceniodawca reklam przejmuje na siebie wszelkie negatywne skutki zamówionej reklamy i jest odpowiedzialny za ich stan prawny.
  • Projekt graficzny reklam ustala zleceniodawca z ALVIO BIKE – rozumiejąc, że warunki techniczne jej wykonania są specyficzne (wymiary, sposób mocowania do konstrukcji pojazdu, materiał nośnika).
  • ALVIO BIKE bierze odpowiedzialność za techniczne wykonanie i prawidłowe umieszczenie komunikatów reklamowych na swoich pojazdach.
  • Koszty wykonania reklam nie są uwzględnione w proponowanym cenniku i w zależności od wymagań technicznych oraz oczekiwań zleceniodawcy są negocjowalne.
  • Elastycznie podchodzimy również do uwidocznionych przez nas stawek ekspozycji reklam.