Kim Jesteśmy

Jesteśmy najstarszą rikszarnią w Polsce, być może też w Europie. Pierwsze kursy realizowaliśmy już w 1988 roku odrestaurowaną rykszą z czasów wojny. Od tego czasu dużo się zmieniło. Teraz riksze lub inaczej zwane rowery transportowe (Cargo bike) przechodzą renesans. W Holandii, Danii lub w Niemczech są normalnymi środkami transportu będących alternatywą dla samochodu lub tradycyjnego roweru teraz czas na nas. Alvio Bike - zmień przyzwyczajenia.

2x2

Co Proponujemy !

Dysponując flotą ponad 20 rikszy (rowerów cargo), oferujemy pakiet wynajmu all inclusive, który zapewnia mapę miasta, kask na głowę, blokadę rowerową a nawet płaszcz przeciwdeszczowy bez dodatkowych opłat. Możemy dopasować do Ciebie idealną rikszę. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiedzić miasto z dzieckiem, przewieść choinkę lub lodówkę, zaimponować muskulaturą swoich kolarskich łydek – mamy coś dla ciebie!
.

3x3

Wsiadaj i Ruszaj!

Masz tylko godzinę lub dwie? Nie ma problemu. Wybierz się na krótką przejażdżkę rikszą. gdzie oczy poniosą. Bez biletu na autobus oraz towarzystwa warszawskiego taksówkarza, dokąd nie dojechałbyś autem ani nie doszedł piechotą. Sprawdź możliwości rikszy, żeby nie tylko wiedzieć, ale doświadczyć, jak to jest być prawdziwym rikszarzem.

6x6

We Dnie i W Nocy

Oferujemy riksze do indywidualnego wykorzystania, ale organizujemy również przejazdy grupowe z przewodnikiem. Dla rannych ptaszków i nocnych Marków. Od Starego Miasta do Lotniska Chopina, od Ursynowa po Białołękę. Nie gwarantujemy tylko pływania po Wiśle. Rowery wodne to kolejna przyszłościowa droga rozwoju ALVIO BIKE.
Nazwiemy to ALVIO BIKE MARINES.

Jesteśmy Do Usług

Pracujemy od pierwszego do ostatniego klienta przez większość godzin dnia i nocy. Możesz zamówić rikszę w dowolnym miejscu i o wybranej przez Ciebie porze. Podstawiamy nasze pojazdy pod hotele, dworce, lotniska, restauracje oraz inne egzotyczne lokalizacje. Możesz sprzęt też zostawić, jakby ci sił zabrakło lub ochota przeszła w dowolnym miejscu. Pamiętaj jednak o przepisach ruchu drogowego, które poznałeś na kursie karty rowerowej.  Na nas możesz liczyć – ale zakładamy, że jesteś odpowiedzialny.

ALVIO BIKE

ul. K. Jeżewskiego 5e/50
02-796 WARSZAWA
tel: +48.793.010.939
e-mail: biuro@alvio.pl
web: http://alvio.pl